Ga direct naar de inhoud
En wat is jouw talent?

Musical Teens 10+

Lesvorm(en) Groepsles
Dag(en) woensdag
Aantal lessen min. 33 lessen (jaarcursus)
Tarief €350
Korting Ooievaarspas

Trias accepteert de Ooievaarspas

Docent(en) Willemijn Nowee
Ooievaarspas Scan de Ooievaarspas en volg kosteloos een culturele cursus. Ga voor de voorwaarden naar www.stichting-trias.nl/ooievaarspas

In de musicalcursussen van Trias speel, zing en dans je onder andere stukken uit bekende musicals. Maar dat is niet alles! Je gaat ook zelf aan de slag met het creëren van bewegingsstukken, het schrijven van liedteksten en het bedenken van dialogen voor personages. De jongeren beginnen met de basis en maken op een speelse manier kennis met musical. We leggen een sterke nadruk op improvisatie, waardoor je op een natuurlijke en leuke manier je creativiteit kunt ontwikkelen. Naarmate je ouder wordt, duik je steeds dieper in het fascinerende vakgebied van musical.

CURSUSSEN 2024-2025

  • Jaarcursus Teens 10+: start vanaf woensdag 4 september 2024 | 16.10 uur | 90 min | Willemijn Nowee

TRIAS OPEN DAGEN 2025
We nodigen je van harte uit voor onze open dag op zaterdag 14 juni of zaterdag 30 augustus. Markeer deze data alvast in je agenda en blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief. Je wordt dan automatisch op de hoogte gesteld van onze open dagen, proeflesmaand september en andere leuke activiteiten!

Twijfel je nog? Vraag een proefles aan. Let op: er kan alleen een proefles worden aangevraagd bij de cursussen waar nog plek is. Je kunt ook altijd met ons bellen of tijdens openingstijden langskomen voor het plannen van een proefles.

Inschrijven proefles